**** بر اساس اطلاع اداره کل بیمه سلامت استان گیلان، بیمه شدگانی که دفترچه بیمه سلامت همگانی دارند از تاریخ اول مرداد 96 بصورت آزاد در بیمارستانهای خصوصی پذیرش می شوند***بیمارستان با بیمه های تکمیلی پارسیان، البرز، دانا، آرمان، معلم ، کوثر، sos ،ایران ،آتیه سازان حافظ، بیمه صدا و سیما و بیمه رازی  قرار داد بسته شد و بیماران دارای معرفینامه از بیمه های تکمیلی پذیرفته می شوند***  سیستم بی خطرساز و استریلیزاسیون زباله های بیمارستانی در فضای استاندارد راه اندازی شد ***سهامدارمحترم:باابراز خوشحالی دومین اتوکلاو آخرین مدل 500 لیتری CSRبا ظرفیت بالا راه اندازی شد. ********با ابرازخوشحالی بیوپسی ترانس رکتال با هدایت سونوگرافی توسط همکاران و اساتید فلوشیپ سونوگرافی در بیمارستان آریا انجام می شود****کلیه مانیتورهای اتاق عمل و ریکاوری با پیشرفته ترین مدل،تجهیز گردید****بدنبال زحمات شبانه روزی پرسنل و همت والای پزشکان سهامدار،بیمارستان آریا به درجه 1 ابقاء شد***:::: ::::: کمیته علمی بیمارستان آریا با پیگیری و جدیت خود توانست امتیاز بازآموزی کنفرانسهای علمی بیمارستان را اخذ نماید این کنفرانس ها دارای امتیاز می باشند جهت عضویت در سامانه آموزش مداوم پزشکی کشور و کسب امتیاز باز آموزی به آدرس زیر مراجعه نمائید gilan.ircme.ir

تجلیل از پیشکسوتان بیمارستان آریا

امروز 21 شهریور 96 طی مراسمی بخش جراحی بیمارستان آریا به نام دکتر عبدالحسین صابر یکی از بنیانگذاران بیمارستان آریا نامگذاری شد

(32 بار مطالعه شده است) ادامه مطلب

عشق به درمان بیماران، سرلوحه کار پزشکان است.

به مناسبت یکم شهریور و روز پزشک روزنامه نسیم شمال مصاحبه ای با دکتر صفرپور رئیس هیئت مدیره بیمارستان آریا چاپ نمود که متن کامل مصاحبه در خبر زیر قابل دسترسی است:

اغلب ما، پزشکان را افرادی به اصطلاح مرفه بی درد می نامیم که درآمدهای نجومی شان سربه فلک کشیده است. این در حالی است که اکثریت پزشکان کشورما با مشکلات زیادی رو به رو هستند، ولی کارشناسان معتقدند پزشکان به دلیل شرایط سخت کاری ، زمان زیادی را به حرفه خود اختصاص می دهند و از این رو تا حدودی از مسائل دیگر زندگی دور می شوند. ازجمله ساعات کمتری را در کنار خانواده هایشان می گذرانند که پیامدهای ناخوشایندی را برایشان به همراه دارد.

(59 بار مطالعه شده است) ادامه مطلب

روز پزشک مبارک

روز پزشک را به همه پزشکان محترم و پرتلاش بیمارستان آریا صمیمانه تبریک عرض می نماییم

(79 بار مطالعه شده است) ادامه مطلب

بیمارستان آریا بدلیل کسب درجه 1 اعتبار بخشی نسل سوم تقدیر شد

به مناسبت پایان ارزیابی اعتبار بخشی بیمارستانهای کشور،با حضور دکتر شاهرخ یوسف زاده ریاست دانشگاه علوم پزشکی گیلان و دکتر آشوبی معاونت درمان از بیمارستان آریا بدلیل کسب درجه 1 اعتبار بخشی نسل سوم تقدیر شد.

(66 بار مطالعه شده است) ادامه مطلب

جلسه مجمع عمومی برای انتخاب بازرسین بیمارستان آریا درسال 96 برگزار شد

دقایقی پیش و در عصر  10 مرداد ماه 1396 جلسه مجمع عمومی سهامداران شرکت گروه پزشکی گیل و دیلم با حضور جمعی از سهامداران محترم تشکیل شد ابتدا آقای دکتر ایمانطلب بازرس بیمارستان ، گزارش مفصلی با جزئیات در مورد ترازنامه و مسائل مالی ارائه نمودند و توضیحات تکمیلی نیز در این زمینه توسط آقای رمضانپور مدیرمالی بیمارستان  آماده و شرح داده شد. ترازنامه سال 95 شرکت تصویب و روزنامه کثیر الانتشار جهت درج آگهی شرکت انتخاب شد سپس جمع آوری آراء جهت انتخاب دو بازرس اصلی و یک نفر بازرس علی البدل انجام شد

(48 بار مطالعه شده است) ادامه مطلب

کنفرانس علمی " همویژلانس" در بیمارستان آریا برگزارشد

به گزارش روابط عمومی بیمارستان آریا، کنفرانس علمی با موضوع هموویژلانس با امتیاز بازآموزی در بیمارستان آریا برگزار شد

(79 بار مطالعه شده است) ادامه مطلب

دکتر محمد تقی آشوبی، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان شد

به گزارش روابط عمومی بیمارستان آریا ، در پی این  انتخاب پیام تبریک هیئت مدیره بیمارستان آریا  به همکار ارجمند آقای دکتر آشوبی ارسال شد.

جناب آقای دکتر آشوبی :رفتار بسیار مهربانانه شما موجب است که بلطف خداوند همیشه درموقعیت اداری و اجرایی مناسبی قرار گیرید که مردم بهره مند و همکارانتان آسوده خاطر باشند.موفقیت شما را در راه خدمت فزونتر به درمان استان آرزومندیم.

                                                                 هیئت مدیره بیمارستان آریا

(103 بار مطالعه شده است) ادامه مطلب
پیک شمیم باران

تاریخچه بیمارستان آریا رشت

پروانه این بیمارستان در سال 1330 در کوچه مهتاب بنام دکتر هوشنگ سندی و دکتر بهرام جفرودی بود و پس از آن چند سال بعد بیمارستان آریا به یک ساختمان چهار طبقه در سبزه میدان رشت منتقل گردید.

اطلاعات بیشتر

ارتباط با ما

رشت، بلوار انزلی ، جنب فرودگاه بین المللی سردارجنگل

تلفن:+98-13-33759790

info@aryahospital.ir

 


مقالات

آمار سایت