**** کلینیک تخصصی بیمارستان آریا آماده پذیرش بیماران محترم در شیفت صبح و عصر است و چک آپ کامل بیماران انجام می شود ***بر اساس اطلاع اداره کل بیمه سلامت استان گیلان، بیمه شدگانی که دفترچه بیمه سلامت همگانی دارند از تاریخ اول مرداد 96 بصورت آزاد در بیمارستانهای خصوصی پذیرش می شوند***بیمارستان با بیمه های تکمیلی پارسیان، البرز، دانا، آرمان، معلم ، کوثر، sos ،ایران ،آتیه سازان حافظ، بیمه صدا و سیما و بیمه رازی  قرار داد بسته شد و بیماران دارای معرفینامه از بیمه های تکمیلی پذیرفته می شوند  ****بدنبال زحمات شبانه روزی پرسنل و همت والای پزشکان سهامدار،بیمارستان آریا به درجه 1 ابقاء شد***:::: ::::: کمیته علمی بیمارستان آریا با پیگیری و جدیت خود توانست امتیاز بازآموزی کنفرانسهای علمی بیمارستان را اخذ نماید این کنفرانس ها دارای امتیاز می باشند جهت عضویت در سامانه آموزش مداوم پزشکی کشور و کسب امتیاز باز آموزی به آدرس زیر مراجعه نمائید gilan.ircme.ir

اخبار

کلینیک درد بیمارستان آریا آماده ارائه خدمت به بیماران است

05 اسفند 1396 - 06:06 بعد از ظهر

بدنبال راه اندازی کلینیک تخصصی بیمارستان آریا در شیفت صبح، کلینیک درد بیمارستان آریا نیز توسط آقای دکتر بهرام نادری نبی آماده ارائه خدمت به بیماران محترم استان گیلان و استانهای همجوار است

خدمات تخصصی کلینیک درد به شرح زیر است

به گزارش روابط عمومی بیمارستان آریا خدمات زیر در این کلینیک تخصصی قابل ارائه می باشد:

کنترل دردهای ناشی از سرطان
بیماری سرطان علاوه بر عوارض و آسیب عضوی ، موجب بروز درد نیز می گردد. درد ناشی از سرطان ممکن است حاد یا مزمن باشد. درد همراه با سرطان به حدی رایج است که وقتی از بیماران سرطانی در مورد بر آیندهای احتمالی سوال می شود، درد به عنوان پیامدی که بیشتر از همه بیمار را می ترساند، مطرح می شود.
درد در بیماران سرطانی ممکن است مستقیما مربوط به سرطان (مثل نفوذ سلولهای سرطانی در سلولهای استخوانی یا فشار روی اعصاب)
کلینیک درد بیمارستان آریا مفتخر است با در نظر گرفتن نوع سرطان و با همکاری پزشکان متخصص و فوق تخصص آنکولوژی و سرطان و رادیوتراپی ،با کنترل درد کیفیت زندگی بهتری برای بیماران مبتلا به سرطان فراهم نماید.

کنترل و کاهش دردهای ناشی از ستون فقرات
دردهای کمر و دردهای شانه و دردهای دنبالچه کوکسی دایناcocydaina  و دیسک های ستون فقرات سبب بروز دردهای آزاردهنده در انسان می شود ودر صورت درمان صحیح و به موقع می توان از عود آن جلوگیری نمود ودرد را درمان کرد. در غیر این صورت غالبا بعد از مدتی درد با شدت بیشتری عود نموده و در پی آن عوارض جدی و ناتوانایی های دائم وجود خواهد داشت.
در این روش بعد از معاینه بیمار توسط پزشکان متخصص و رد نیاز به جراحی اورژانس،با به کارگیری دستگاه های فلوروسکوپی و دید غیرمستقیم بدون نیاز به برش جراحی و بیهوشی  می توان به درمان دردهای ستون فقرات پرداخت ، استفاده از تکنیک های لیزر (PDCT) نوکلئوپلاستی و تخلیه قسمت های تخریب شده دیسک از طریق پوست ، تزریق ازون و تزریق ژل می باشد.

 

ارتوکین
اصطلاح علمی آن autologous conditioned serum therapy  روشی است که طی آن فاکتورهای رشد و مولکولهای ضد التهابی خون بیمار برانگیخته شده و غلظت آنها چندین برابر می شود و سپس بعد از جداسازی آنها از مابقی سلولهای خونی درون بافت هدف تزریق می شود
اثر بخشی عالی در درمان آرتروز زانو در مقایسه با سایر درمانها
بهبود تحرک بدنی
کاهش نیاز به مسکن
بهبود کیفیت زندگی در نتیجه کاهش درد
ارتوکین هم اکنون در بیمارستان آریای رشت توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص انجام می پذیرد.


چاپ [P]
گالری تصاویر:
 

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

اضافه کردن نظر جدید
پیک شمیم باران

تاریخچه بیمارستان آریا رشت

پروانه این بیمارستان در سال 1330 در کوچه مهتاب بنام دکتر هوشنگ سندی و دکتر بهرام جفرودی بود و پس از آن چند سال بعد بیمارستان آریا به یک ساختمان چهار طبقه در سبزه میدان رشت منتقل گردید.

اطلاعات بیشتر

ارتباط با ما

رشت، بلوار انزلی ، جنب فرودگاه بین المللی سردارجنگل

تلفن:+98-13-33759790

info@aryahospital.ir

 


مقالات

آمار سایت