اخبار

کلینیک درد بیمارستان آریا آماده ارائه خدمت به بیماران است

مشارکت شده توسط Admin در 05 اسفند 1396 - 06:06 بعد از ظهر

بدنبال راه اندازی کلینیک تخصصی بیمارستان آریا در شیفت صبح، کلینیک درد بیمارستان آریا نیز توسط آقای دکتر بهرام نادری نبی آماده ارائه خدمت به بیماران محترم استان گیلان و استانهای همجوار است

خدمات تخصصی کلینیک درد به شرح زیر است [1]

به گزارش روابط عمومی بیمارستان آریا خدمات زیر در این کلینیک تخصصی قابل ارائه می باشد:

کنترل دردهای ناشی از سرطان
بیماری سرطان علاوه بر عوارض و آسیب عضوی ، موجب بروز درد نیز می گردد. درد ناشی از سرطان ممکن است حاد یا مزمن باشد. درد همراه با سرطان به حدی رایج است که وقتی از بیماران سرطانی در مورد بر آیندهای احتمالی سوال می شود، درد به عنوان پیامدی که بیشتر از همه بیمار را می ترساند، مطرح می شود.
درد در بیماران سرطانی ممکن است مستقیما مربوط به سرطان (مثل نفوذ سلولهای سرطانی در سلولهای استخوانی یا فشار روی اعصاب)
کلینیک درد بیمارستان آریا مفتخر است با در نظر گرفتن نوع سرطان و با همکاری پزشکان متخصص و فوق تخصص آنکولوژی و سرطان و رادیوتراپی ،با کنترل درد کیفیت زندگی بهتری برای بیماران مبتلا به سرطان فراهم نماید.

کنترل و کاهش دردهای ناشی از ستون فقرات
دردهای کمر و دردهای شانه و دردهای دنبالچه کوکسی دایناcocydaina  و دیسک های ستون فقرات سبب بروز دردهای آزاردهنده در انسان می شود ودر صورت درمان صحیح و به موقع می توان از عود آن جلوگیری نمود ودرد را درمان کرد. در غیر این صورت غالبا بعد از مدتی درد با شدت بیشتری عود نموده و در پی آن عوارض جدی و ناتوانایی های دائم وجود خواهد داشت.
در این روش بعد از معاینه بیمار توسط پزشکان متخصص و رد نیاز به جراحی اورژانس،با به کارگیری دستگاه های فلوروسکوپی و دید غیرمستقیم بدون نیاز به برش جراحی و بیهوشی  می توان به درمان دردهای ستون فقرات پرداخت ، استفاده از تکنیک های لیزر (PDCT) نوکلئوپلاستی و تخلیه قسمت های تخریب شده دیسک از طریق پوست ، تزریق ازون و تزریق ژل می باشد.

 

ارتوکین
اصطلاح علمی آن autologous conditioned serum therapy  روشی است که طی آن فاکتورهای رشد و مولکولهای ضد التهابی خون بیمار برانگیخته شده و غلظت آنها چندین برابر می شود و سپس بعد از جداسازی آنها از مابقی سلولهای خونی درون بافت هدف تزریق می شود
اثر بخشی عالی در درمان آرتروز زانو در مقایسه با سایر درمانها
بهبود تحرک بدنی
کاهش نیاز به مسکن
بهبود کیفیت زندگی در نتیجه کاهش درد
ارتوکین هم اکنون در بیمارستان آریای رشت توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص انجام می پذیرد.

 

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

اضافه کردن نظر جدید
پیوندها
  1. http://aryahospital.ir/index.php?module=News&func=display&sid=359