**** کلینیک تخصصی بیمارستان آریا آماده پذیرش بیماران محترم در شیفت صبح و عصر است و چک آپ کامل بیماران انجام می شود ***بر اساس اطلاع اداره کل بیمه سلامت استان گیلان، بیمه شدگانی که دفترچه بیمه سلامت همگانی دارند از تاریخ اول مرداد 96 بصورت آزاد در بیمارستانهای خصوصی پذیرش می شوند***بیمارستان با بیمه های تکمیلی پارسیان، البرز، دانا، آرمان، معلم ، کوثر، sos ،ایران ،آتیه سازان حافظ، بیمه صدا و سیما و بیمه رازی  قرار داد بسته شد و بیماران دارای معرفینامه از بیمه های تکمیلی پذیرفته می شوند  ****بدنبال زحمات شبانه روزی پرسنل و همت والای پزشکان سهامدار،بیمارستان آریا به درجه 1 ابقاء شد***:::: ::::: کمیته علمی بیمارستان آریا با پیگیری و جدیت خود توانست امتیاز بازآموزی کنفرانسهای علمی بیمارستان را اخذ نماید این کنفرانس ها دارای امتیاز می باشند جهت عضویت در سامانه آموزش مداوم پزشکی کشور و کسب امتیاز باز آموزی به آدرس زیر مراجعه نمائید gilan.ircme.ir

بخش 8 - شیمی درمانی

کد داخلی:                          310

پزشک مسئول بخش:

جناب آقای دکتر میربلوک

سر پرستار بخش: خانم ساریه پورمهک


 

بخش آنکولوژی در طبقه همكف بيمارستان قرار دارد و شامل يك سالن همراه با 5 تخت ايستگاه پرستاري، اتاق تريتمنت جهت نگهداري دارو و تجهيزات كه ورود بيمار و افراد متفرقه ممنوع    مي­باشد و دستشويي بيماران مي­باشد.

     در اين بخش ملاقات ممنوع مي­باشد و در صورت لزوم با توجه به شرايط بيمار و نظر پرستار بخش جهت ماندن همراه تصميم­گيري مي­شود.

     بيمه­هاي تامين اجتماعي، خدمات درماني و ساير بيمه­­هاي تكميلي شیمی درمانی را نيز تحت پوشش قرار  مي­دهند.

     شما روزانه يك بار توسط جناب آقاي دكتر میربلوک ويزيت خواهید شد، و در طول مدت شیمی درمانی در صورت بروز مشكل توسط پرستار بخش با ايشان تماس گرفته مي­شود.

  قبل از شروع شیمی درمانی حتماً وزن و قد، آزمایشات خون (شامل گلبول سفید و قرمز و پلاکت) انجام خواهد شد.

   براي ترخيص در صورتي كه معرفي نامه از بيمه تكميلي داريد تا سقف مبلغ بيمه تكميلي مبلغي از شما دريافت نمي­گردد، در صورتي كه بيمه تكميلي نداشته باشيد و يا سقف مبلغ بيمه به اتمام رسيده باشد، ما به تفاوت هزينه شیمی درمانی به كسر از بيمه درمان و يا اجتماعي توسط شما پرداخت مي­گردد، برگه جهت صندوق به شما توسط بخش داده مي­شود تا به واحد صندوق مراجعه و پس از پرداخت مبلغ رسيد تسويه حساب مربوطه را به بخش تحويل نمائيد.

  لطفاً در ساعت و روز تعيين شده توسط مسئول بخش جهت شیمی درمانی حضور داشته باشيد و در صورت بروز مشكل، روز قبل با بخش هماهنگ نمائيد.

  مدت زمان شیمی درمانی شما طبق دستور جناب دكتر میربلوک تعيين مي­گردد و از درخواست كم و يا اضافه نمودن زمان شیمی درمانی از پرستار بخش خودداري نمائيد.

  در حين شیمی درمانی در صورت داشتن هر گونه مشكل: اسهال، تهوع، استفراغ، سرگيجه و ... به پرستار بخش اطلاع دهيد.

  در صورت داشتن كاتتر پورت لطفاً مواظب باشيد ست سرم كشيده نشود.

   رژيم غذايي خود را طبق نكات گفته شده توسط پزشك معالج و پرستاران بخش رعايت نمائيد.

   لطفاً دستورات داروئي ساير پزشكان مشاور به اطلاع بخش رسانده شود تا با جناب دكتر میربلوک هماهنگي لازم به عمل آيد و در پرونده پزشكي بخش ثبت گردد.

   داروهاي ضد فشار خون و انسولين و غیره را همراه خود آورده تا در صورت نياز حين شیمی درمانی به شما داده شود.

   از مصرف همزمان قرص آهن و قرص های ویتامین های حین درمان جلوگیری کنید مگر با دستور مستقیم خود آقای دکتر میربلوک.

   در صورت داشتن حساسيت داروئي يا غذايي موقع پذيرش به پرستار بخش اطلاع دهيد.

  آمپول LCSF يك داروي يخچالي است، در صورت تمايل پس از تهيه به بخش تحویل داده شود و يا در يخچال منزل با درجه حرارت .C 8 – 2  نگهداري نمائيد. در زمان حمل و نقل همراه با یخ باشد.

  شماره تماس اضطراري همراهان را حتماً در اختيار بخش قرار دهيد.

  جواهرات، پول و اشياء قيمتي با خود همراه نداشته باشيد، در صورت گم شدن هيچ گونه مسئوليتي براي بخش نمي­باشد.

  از تجمع در راهرو خودداري فرمائيد.

  به جزوه و نكات آموزشي توجه كافي داشته و حتماً مطالعه فرمائيد.

  از انجام هر گونه اقدام خودسرانه و دادن هر گونه خبر ناگوار به بيمار پرهيز نمائيد.

پیک شمیم باران

تاریخچه بیمارستان آریا رشت

پروانه این بیمارستان در سال 1330 در کوچه مهتاب بنام دکتر هوشنگ سندی و دکتر بهرام جفرودی بود و پس از آن چند سال بعد بیمارستان آریا به یک ساختمان چهار طبقه در سبزه میدان رشت منتقل گردید.

اطلاعات بیشتر

ارتباط با ما

رشت، بلوار انزلی ، جنب فرودگاه بین المللی سردارجنگل

تلفن:+98-13-33759790

info@aryahospital.ir

 


مقالات

آمار سایت