**** کلینیک تخصصی بیمارستان آریا آماده پذیرش بیماران محترم در شیفت صبح و عصر است و چک آپ کامل بیماران انجام می شود ***بر اساس اطلاع اداره کل بیمه سلامت استان گیلان، بیمه شدگانی که دفترچه بیمه سلامت همگانی دارند از تاریخ اول مرداد 96 بصورت آزاد در بیمارستانهای خصوصی پذیرش می شوند***بیمارستان با بیمه های تکمیلی پارسیان، البرز، دانا، آرمان، معلم ، کوثر، sos ،ایران ،آتیه سازان حافظ، بیمه صدا و سیما و بیمه رازی  قرار داد بسته شد و بیماران دارای معرفینامه از بیمه های تکمیلی پذیرفته می شوند  ****بدنبال زحمات شبانه روزی پرسنل و همت والای پزشکان سهامدار،بیمارستان آریا به درجه 1 ابقاء شد***:::: ::::: کمیته علمی بیمارستان آریا با پیگیری و جدیت خود توانست امتیاز بازآموزی کنفرانسهای علمی بیمارستان را اخذ نماید این کنفرانس ها دارای امتیاز می باشند جهت عضویت در سامانه آموزش مداوم پزشکی کشور و کسب امتیاز باز آموزی به آدرس زیر مراجعه نمائید gilan.ircme.ir

ثبت نام حساب جدید

ثبت نام کاربر جدید بسیار آسان است. با ثبت نام در این سایت شما به امکاناتی دسترسی پیدا خواهید کرد که برای کاربران مهمان در دسترس نیست. لطفا قبل از ثبت نام 'شرایط استفاده' و 'سیاست حفظ اسرار' را بخوانید. در هنگام بازدید از سایت به شما توصیه می شود قابلیت پذیرش کوکی ها را در مرورگر خود فعال کنید, زیرا بسیاری از امکانات سایت بر اساس کوکی ها می باشد.

مواردی که با ('*') مشخص شده اند حتما باید تکمیل شوند.

یک نام کاربری انتخاب کنید
یک کلمه عبور تنظیم کنید و آدرس ایمیلتان را وارد کنید.
(توجه: کمترین طول کلمه عبور برای کاربران هست: 4)
توجه: بعد از اینکه ثبت نام شما بررسی و تائید شد, کلمه عبور شما به آدرس ایمیلی که اینجا وارد کرده اید ارسال خواهد شد.
شرایط استفاده را تایید کرده و اولویت ایمیل خود را انتخاب کنید
بررسی ورودی ها و اتمام ثبت نام توجه: هنگامی که همه اطلاعات مورد نیاز را وارد کردید بر روی 'بررسی ورودی های شما' کلیک کنید و در صورتی که خطایی دریافت نکردید بر روی 'اتمام ثبت نام ' کلیک کنید.
پیک شمیم باران

تاریخچه بیمارستان آریا رشت

پروانه این بیمارستان در سال 1330 در کوچه مهتاب بنام دکتر هوشنگ سندی و دکتر بهرام جفرودی بود و پس از آن چند سال بعد بیمارستان آریا به یک ساختمان چهار طبقه در سبزه میدان رشت منتقل گردید.

اطلاعات بیشتر

ارتباط با ما

رشت، بلوار انزلی ، جنب فرودگاه بین المللی سردارجنگل

تلفن:+98-13-33759790

info@aryahospital.ir

 


مقالات

آمار سایت