**** کلینیک تخصصی بیمارستان آریا آماده پذیرش بیماران محترم در شیفت صبح و عصر است و چک آپ کامل بیماران انجام می شود ***بر اساس اطلاع اداره کل بیمه سلامت استان گیلان، بیمه شدگانی که دفترچه بیمه سلامت همگانی دارند از تاریخ اول مرداد 96 بصورت آزاد در بیمارستانهای خصوصی پذیرش می شوند***بیمارستان با بیمه های تکمیلی پارسیان، البرز، دانا، آرمان، معلم ، کوثر، sos ،ایران ،آتیه سازان حافظ، بیمه صدا و سیما و بیمه رازی  قرار داد بسته شد و بیماران دارای معرفینامه از بیمه های تکمیلی پذیرفته می شوند  ****بدنبال زحمات شبانه روزی پرسنل و همت والای پزشکان سهامدار،بیمارستان آریا به درجه 1 ابقاء شد***:::: ::::: کمیته علمی بیمارستان آریا با پیگیری و جدیت خود توانست امتیاز بازآموزی کنفرانسهای علمی بیمارستان را اخذ نماید این کنفرانس ها دارای امتیاز می باشند جهت عضویت در سامانه آموزش مداوم پزشکی کشور و کسب امتیاز باز آموزی به آدرس زیر مراجعه نمائید gilan.ircme.ir

نوتوانی قلب

بخش بازتوانی قلبی


 بازتوانی قلب، مجموعه ای از خدمات طبی شامل تغییر سبک زندگی بیمار در جهت داشتن یک زندگی سالم و برنامه های ارتقاء سلامت بیماران مانند کنترل ریسک فاکتورهای بیماریهای قلبی عروقی است که در نهایت باعث افزایش سطح کیفی زندگی بیماران قلبی وتسریع در بازگشت به کار و روند طبیعی زندگی آنان می شود.


برنامه هایی که در این بخش برای مراجعین ارائه و اجرا می شوند شامل ویزیت توسط پزشک بازتوانی قلب و  چکاپ کلی و کنترل ریسک فاکتورهای بیماری قلبی عروقی مانند پرفشاری خون (HTN)، چربی خون بالا (HLP)، دیابت شیرین (DM) و در صورت نیاز به مشاوره و ویزیت، ارجاع به کلینیک های تخصصی قلب و داخلی می باشد. سایر برنامه ها شامل ترک سیگار و دیگر مواد مضر، کنترل وزن، کنترل تعارضات و بیماریهای روانی که بر قلب و عروق و روند بیماری قلبی اثرات سوء دارند

مثل استرس، اضطراب و افسردگی و... و جلسات درمانی انجام گرفته مثل CABG و PTCA . برنامه بازتوانی قلب برای بیماران قلبی، چه افرادیکه عمل جراحی مثل CABG یا  PTCA انجام داده باشند و چه انجام نداده باشند اجرا می شود. طبق نتایج آخرین تحقیقات در مراکز بازتوانی قلبی خارج وداخل کشور، اثرات بازتوانی قلب بسیار مفید و موثر می باشد و باعث کنترل علائم بیماری قلبی، افزایش توان قلبی عروقی افزایش توان فعالیتی ـ ورزشی، کنترل ریسک فاکتورهای بیماری قلبی عروقی و حتی کنترل پیشرفت بیماری قلبی و کاهش نیاز به عمل جراحی قلب مجدد یا PTCA مجدد می شود.
.

پیک شمیم باران

تاریخچه بیمارستان آریا رشت

پروانه این بیمارستان در سال 1330 در کوچه مهتاب بنام دکتر هوشنگ سندی و دکتر بهرام جفرودی بود و پس از آن چند سال بعد بیمارستان آریا به یک ساختمان چهار طبقه در سبزه میدان رشت منتقل گردید.

اطلاعات بیشتر

ارتباط با ما

رشت، بلوار انزلی ، جنب فرودگاه بین المللی سردارجنگل

تلفن:+98-13-33759790

info@aryahospital.ir

 


مقالات

آمار سایت