**** کلینیک تخصصی بیمارستان آریا آماده پذیرش بیماران محترم در شیفت صبح و عصر است و چک آپ کامل بیماران انجام می شود ***بر اساس اطلاع اداره کل بیمه سلامت استان گیلان، بیمه شدگانی که دفترچه بیمه سلامت همگانی دارند از تاریخ اول مرداد 96 بصورت آزاد در بیمارستانهای خصوصی پذیرش می شوند***بیمارستان با بیمه های تکمیلی پارسیان، البرز، دانا، آرمان، معلم ، کوثر، sos ،ایران ،آتیه سازان حافظ، بیمه صدا و سیما و بیمه رازی  قرار داد بسته شد و بیماران دارای معرفینامه از بیمه های تکمیلی پذیرفته می شوند  ****بدنبال زحمات شبانه روزی پرسنل و همت والای پزشکان سهامدار،بیمارستان آریا به درجه 1 ابقاء شد***:::: ::::: کمیته علمی بیمارستان آریا با پیگیری و جدیت خود توانست امتیاز بازآموزی کنفرانسهای علمی بیمارستان را اخذ نماید این کنفرانس ها دارای امتیاز می باشند جهت عضویت در سامانه آموزش مداوم پزشکی کشور و کسب امتیاز باز آموزی به آدرس زیر مراجعه نمائید gilan.ircme.ir

بخش کاتتریسم و آنژیوگرافی

بخش  کاتتریسم و آنژیوگرافی
 
رئیس بخش : دکتر رضا پوربهادر
تعداد تخت بستری :8 تخت
سرپرستار کت لب : آقای علیرضا قلیزاده 
سرپرستار Post Angio: خانم یعقوبی

بخش آنژیوگرافی بیمارستان در سال 1383 فعالیت خود را آغاز کرد بدون شک بیمارستان آریا از قویترین گروه متخصص کاردیولوژی در گیلان بهره می گیرد که به همین علت بخش کاتتریسم و آنژیوگرافی بیمارستان را از فعالترین بخش های بیمارستانی نموده است . در این بخش آنژیوگرافی کرونر ، آنژیوگرافی عروق محیطی ، آنژیوپلاستی عروق کرونر و محیطی ، اینترنشنال کاردیولوژی ، الکتروفیزیولوژی ، و الوالوپلاستی ،گذاشتن پیس میکر موقت و دائم  انجام میشود .
 
 
بیماران صبح روز کاتتریزاسیون بستری می شوند و  صبح روز بعد مرخص می¬شوند( در صورت صلاحدید پزشک معالج) .
 
بخش اینترونشن
گزینه های درمان بیماران مبتلا به بیماری عروق کرونری موجود در بیمارستان آریا رشت  شامل آنژیوپلاستی در مقابل جراحی می باشند . 
در بیمارانی که سابقه جراحی قبلی دارند می توان با انجام آنژیوپلاستی از عمل جراحی دوم اجتناب ورزید . یک کت لب در این بخش وجود دارند . میزان خطرات همراه با کاتتریزاسیون در این مکان در مقایسه با سایر مراکز و کشورها نسبتاً پایین است .
در مرکز ما 3 متخصص اینترونشن مجرب وجود دارد که اقدامات اینترونشنال زیر را انجام می دهند : کار گذاری بالون پمپ واستنت، والولوپلاستی با بالون ، آنژیوپلاستی
 
همکاران 
دکتر رضا پوربهادر
دکتر مجید چینی کار
دکتر فردین میربلوک

دکتر کامران شمخانی
دکتر منوچهر آذرپیرا
دکترسید فاضل حسینی
دکتر علی پطروسیانس
دکتر سید حسن وشتانی
دکتر علی ایرانی دوست
دکتر وحید نیک سرشت
دکتر شریعه رضائی 
 
 
پیک شمیم باران

تاریخچه بیمارستان آریا رشت

پروانه این بیمارستان در سال 1330 در کوچه مهتاب بنام دکتر هوشنگ سندی و دکتر بهرام جفرودی بود و پس از آن چند سال بعد بیمارستان آریا به یک ساختمان چهار طبقه در سبزه میدان رشت منتقل گردید.

اطلاعات بیشتر

ارتباط با ما

رشت، بلوار انزلی ، جنب فرودگاه بین المللی سردارجنگل

تلفن:+98-13-33759790

info@aryahospital.ir

 


مقالات

آمار سایت